Zoznam členov RA NSRV SR pre Trenčiansky kraj

P.č. Názov subjektu Kraj pôsobenia
1. Poľnohospodárske družstvo Trenčín - Opatová TN
2. OVOSAD spol. s r.o. TN
3. AGROSPOL - Podielnicke poľnohospodárske družsvo Diviaky nad Nitricou TN
4. AGRO Záujmové združenie TN
5. Poľnohospodárske družstvo "Vršatec" TN
6. Poľnohospodárske družstvo Trenčianska Turná TN
7. Poľnohospodárske družstvo Dubnica nad Váhom TN
8. Poľnohospodárske družstvo "Považie" Považany TN
9. Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová TN
10. MVL AGRO, s. r. o. TN
11. ŽIHĽAVNÍK, s. r. o. TN
12. JAVORINA AKB, s. r. o. TN
13. ZIHEKU AGRI, spol. s r. o. TN
14. Poľnohospodárske družstvo Bzince pod Javorinou TN
15. Obec Dulov TN
16. Obec Krajné TN
17. Obec Hatné TN
18. Obec Jasenica TN
19. Obec Dolný Lieskov TN
20. Obec Horný Lieskov TN
21. Obec Ďurďové TN
22. Občianske združenie POSLEDNÝCH DESAŤ TN
23. Obec Kocurany TN
24. Obec Lúky TN
25. Obec Košariská TN
26. Subregión Pod Bradlom združenie obcí TN
27. Obec Jablonka TN
28. Mesto Myjava TN
29. Obec Tuchyňa TN
30. Pavol Kobza SHR TN
31. Poľnohospodárske družstvo Podlužany TN
32. Poľnohospodárske družstvo Slatina nad Bebravou TN
33. Slovenské Združenie pre Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo SASA TN
34. Obec Veľká Čausa TN
35. Obec Chrenovec-Brusno TN
36. Občianske združenie Miestna akčná skupina Naše Považie  TN
37. Občianske združenie ŽIAR TN
38. Penzión Alena TN
39. Ubytovanie Mikula TN
40. Pension M+T Bojnice - ubytovanie na súkromí TN
41. ATC Nitrianske Rudno, s.r.o. TN
42. TERMAL-BOJNICE s.r.o. TN
43. Apartmány TEDDY Bojnice TN
44. Penzión Elitex TN
45. Penzión Družba TN
46. Združenie na záchranu baníckeho dedičstva Hornej Nitry, n.o. TN
47. Ing. Alena Bettešová TN
48. Penzión Maxim TN
49. HIPO MAČOV TN
50. Peter Pastier TN
51. Ubytovanie na súkromí TN
52. Ubytovacie služby TN
53. Terézia Perinová TN
54. Ing. Mária Fábryová TN
55. Obec Veľký Klíž TN
56. Obec Ješkova Ves TN
57. Obec Skačany TN
58. Obec Kolačno TN
59. Obec Hradište TN
60. Miestna akčná skupina Stredné Ponitrie TN
61. Obec Nadlice TN
62. Obec Kálnica TN
63. Obec Veľké Držkovce TN
64. Obec Radobica TN
65. Obec Krásna Ves TN
66. Obec Prusy TN
67. Obec Podhradie TN
68. Obec Veľká Hradná TN
69. Obec Neporadza TN
70. Obec Miezgovce TN
71. Obec Horné Naštice TN
72. Obec Haláčovce TN
73. Obec Dubodiel TN
74. Obec Krásno TN
75. Obec Borčice TN
76. Poľnohospodárske družstvo Krasín TN
77. FARMA SPP, s. r. o. TN
78. Ing. Stanislav Trebatický SHR TN
79. Oľga Apoleníková SHR TN
80. Poľnohospodárske družstvo Mestečko TN
81. OVISFARMA, s. r. o. TN
82. Obec Polianka TN
83. Poľnohospodárske družstvo Krajné TN
84. Obec Brestovec TN
85. SKI ČERTOV JAVORNÍKY, s. r. o. TN
86. Penzión u Richtára TN
87. Penzion Barborka Mojtín - Anna Staňová TN
88. Obec Mojtín TN
89. Remesport s.r.o. TN
90. OZ Kopaničiarsky región - miestna akčná skupina TN
91. Miestna akčná skupina Vršatec TN
92. RDP Chocholná - Velčice TN
93. Poľnohospodárske družstvo Velčice-Lieskové TN
94. Poľnohospodárske družstvo Stará Turá TN
95. ČIERNA HORA a.s. TN
96. FARMA Zliechov, spol. s r.o. TN
97. Milan Majerník - HOUSE TN
98. „Miestna akčná skupina mikroregiónu Teplička“ TN
99. Lesné pozemkové spoločenstvo v Zemianskom Kvašove TN
100. Lesné a pozemkové spoločenstvo 1942 Klobušice TN
101. Urbárska obec pozemkové spoločenstvo TN
102. Pozemkové spoločenstvo "Čierny Vrch" TN
103. ZDL-PS Papradno TN
104. Lesné pozemkové spoločenstvo Jasenická Ostravica TN
105. Urbárske pozemkové spoločenstvo Nedožery TN
106. Anna Beníková SHR TN
107. Mgr. Peter Nemček - RegioSat TN
108. Obec Omšenie TN
109. Kúpele Trenčianske Teplice a.s. TN
110. Obec Cígeľ TN
111. Roľnícke družstvo Čereňany TN
112. Podielnické poľnohospodárske družstvo Rybany TN
113. Agroeduka TN
114. VAGRICOL & Co, s.r.o. TN
115. PD Inovec Trečianske Stankovce TN
116. Poľnohospodárske družstvo Uhrovec, družstvo TN
117. Jozef Dubec - SHR TN
118. Augustín Polák SHR TN
119. Mgr. Katarína Štuchalová TN
120. URBARIÁT POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO Praznov TN
121. Pozemkové spoločenstvo URBARIÁT Milochov TN
122. PSMLP - Pozemkové spoločenstvo majiteľov lesov a pôdy Nedašovce TN
123. Lesné a pasienkové pozemkové spoločenstvo Bohunice TN
124. Združenie urbárnikov, pozemkové spoločenstvo Trenčianska Teplá TN
125. Pozemkové spoločenstvo urbárske Opatová TN
126. Združenie súkromných lesomajiteľov Košeca TN
127. Urbárske spoločenstvo Hradište TN
128. Ing. Vanek Pavol TN
129. Lesná spoločnosť Ostré vrchy, pozemkové spoločenstvo TN
130. LPS Žiar Nedožery TN
131. Pozemkové spoločenstvo urbárnikov TN
132. Hlinka a spol. Liešťany TN
133. Spoločnosť urbárnikov pozemkové spoločenstvo TN
134. Združenie urbárnikov pozemkové spoločenstvo a Lesné družstvo, pozemkové spoločenstvo Ladce-Tunežice TN
135. LPS Dobročná TN
136. Urbárske a pozemkové spoločenstvo Veľké Košecké Podhradie TN
137. Lesné pozemkové spoločenstvo Kopec Košecké Podhradie TN
138. Pozemkové spoločenstvo. Spoločnosť súkromných vlastníkov lesov Libichava TN
139. LPS Sobota a spol. TN
140. AGROTIP, spol. s r. o. TN
141. Obec Bolešov TN
142. Biodynamic Libichava, s.r.o. TN
143. Poľnohospodárske družstvo Beckov - Ing. Juraj Višňovský TN
144. Obec Košeca TN
145. Obec Bohunice TN
146. Obec Lysá pod Makytou TN
147. Obec Horovce TN
148. Obec Slopná TN
149. Obec Domaniža TN
150. Obec Rudník TN
151. SLOW FOOD ZÁPADNÉ SLOVENSKO TN
152. PPS Slovakia, s. r. o. TN
153. Trouw Nutrition Slovakia, s. r. o.  TN
154. AGROMI, s.r.o. TN
155. Agrostrážov, spol. s r.o. TN
156. SPOLAGRO, s.r.o. TN
157. Stredná odborná škola Pruské TN
158. Centrum environmentálnych aktivít  TN
159. TBS, a. s. TN
160. Jana Michaliková TN
161. Ing. Ivana Adamaťová TN
162. Obec Ivanovce TN
163. Obec Bošáca TN
164. Mária Belicová TN
165. Suelin, s. r. o. TN
166. Jozef Beňo TN
167. JUVITEX, s. r. o. TN
168. Obec Timoradza TN
169. Ranch 13 TN
170. Farma 314 699 TN
171. Obec Trenčianske Bohuslavice TN
172. Obec Zemianske Podhradie TN
173. Urbariát Plagany Ján a spol. TN
174. Lesné družstvo PS Tunežice TN
175. Pozemkové spoločenstvo obce Trebichava, Ing. Peter Žáčik TN
176. LD pozemkového spoločenstva, Eva Mráziková TN
177. Pozemkové spoločenstvo JAMY Pružina TN
178. Miroslav Ďuráči TN
179. Ing. Daniel Leitman - Agrodan TN
180. Obec Malinová TN
181. Mgr. Marta Javorová TN
182. Jozef Struhár TN
183. Rastislav Viskup TN
184. Pavol Gelo TN
185. Obec Červený Kameň TN
186. EKOFARM s.r.o. TN
187. POĽNO VTÁČNIK a.s. TN
188. Obec Uhrovec TN
189. Mesto Bánovce nad Bebravou TN
190. Združenie obcí Bánovecko TN
191. Soňa Adámková TN
192. Peter Šemrinec TN
193. Michaela Matušková TN
194. Ing. Katarína Súkeníková TN
195. Lipina, s. r. o. TN
196. Smartinseo s. r. o. TN
197. Miestna akčná skupina Inovec TN
198. EKORAJ ĎURĎOVÉ, s. r. o. TN
199. Iveta Šebeňová TN
200. Danica Matejovičová TN
201. Behrová Viera TN
202. MVL Štefánek, s.r.o. TN
203. Poľnohospodárske družstvo Bobot - Horňany TN
204. Združenie obcí - Mikroregión Bošáčka TN
205. Miestna organizácia Matice slovenskej v Kálnici TN
206. Pavol Jánošík SHR TN
207. EXPO CENTER a.s., Trenčín TN
208. Obec Horná Mariková TN
209. Obec Stupné TN
210. Obec Záriečie TN
211. Obec Záriečie, s.r.o. TN
212. Pozemkové spoločenstvo bývalých urbaristov mesta Bojníc TN
213. Obec Malé Lednice TN
214. Miestna akčná skupina Magura - Strážov TN
215. Urbárska obec pozemkové spoločenstvo Lysá pod Makytou TN
216. Urbárske Pozemkové spoločenstvo v Bystričanoch TN
217. Lesné združenie - pozemkové spoločenstvo Dobrá TN
218. Urbár - pozemkové spoločenstvo Beluša TN
219. SHR Bátora Ján TN
220. PD "Brezina" Pravotice TN
221. Bezovec - Poľnohospodárske družstvo  TN
222. Katarína Steineckerová TN
223. Siniša Lukič TN
224. Martin Pristaš TN
225. SHR - Róbert Balušík TN
226. Dana Krabáčová TN
227. Martin Budjač TN

Stav k 30.09.2017
SK